Lars Hellsten 3 vaser Skruf

Lars Hellsten 3 vaser Skruf
Lars Hellsten 3 vaser Skruf
Lars Hellsten 3 vaser Skruf
Lars Hellsten 3 vaser Skruf
Lars Hellsten 3 vaser Skruf
Lars Hellsten 3 vaser Skruf
Lars Hellsten 3 vaser Skruf
Lars Hellsten 3 vaser Skruf

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS HELLSTEN, 3 vaser, Skruf, d två mindre vaserna signerade, delvis etikettmärkta, höjd ca 23-35 cm

Bruksslitage

697433

2019-11-04