Lennart Börje Vestberg oljemålningar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENNART BÖRJE VESTBERG (född 1934): Stockholmsmotiv bl a mot Skeppsholmen, signerade L Börje, olja på duk, vardera ca 51x61 cm

697449

2019-11-03