Karmstol Svegards Markaryd

Karmstol Svegards Markaryd
Karmstol Svegards Markaryd
Karmstol Svegards Markaryd
Karmstol Svegards Markaryd
Karmstol Svegards Markaryd
Karmstol Svegards Markaryd
Karmstol Svegards Markaryd
Karmstol Svegards Markaryd
Karmstol Svegards Markaryd
Karmstol Svegards Markaryd

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOL, Svegards Markaryd, 1950-tal, stomme i teak, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

697455

2019-11-04