Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVSTÄLL, silver, otydliga mästarstämplar, Uppsala 1872, dekor av akantusslingor, längd 20 cm, total vikt ca 255 g
Med inskription, smärre bucklor, ett lock ej ursprungligt
697468
2019-11-05
Gör en kostnadsfri värdering här