Skrivställ silver

Skrivställ silver
Skrivställ silver
Skrivställ silver
Skrivställ silver
Skrivställ silver
Skrivställ silver
Skrivställ silver
Skrivställ silver
Skrivställ silver
Skrivställ silver
Skrivställ silver
Skrivställ silver

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVSTÄLL, silver, otydliga mästarstämplar, Uppsala 1872, dekor av akantusslingor, längd 20 cm, total vikt ca 255 g

Med inskription, smärre bucklor, ett lock ej ursprungligt

697468

2019-11-05