Byrå
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ, 1800-talets mitt, senempire, fanerad med björk, beslag i mässing, skuren dekor, höd ca 97, 84x48 cm, nyckel finns
Enligt uppgift Inköpt i Norge 1880
Löst lock, en nyckel saknas, en lös
697473
2019-11-04