Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
WAKIZASHI, shinto, mei, nagasa 44 cm, tsuba i järn, 2 udda menuki, habaki av koppar, svartlackerad saya, total längd ca 65 cm
Slitage och skador, hack i klingan
697477
2019-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här