Ljusstakar Matthew Hilton

Ljusstakar Matthew Hilton
Ljusstakar Matthew Hilton
Ljusstakar Matthew Hilton
Ljusstakar Matthew Hilton
Ljusstakar Matthew Hilton
Ljusstakar Matthew Hilton
Ljusstakar Matthew Hilton
Ljusstakar Matthew Hilton
Ljusstakar Matthew Hilton
Ljusstakar Matthew Hilton

Klubbat för:

450 SEK

1 500 SEK

MATTHEW HILTON, "Swan", ljusstakar, 1 par, England, SCP, formgivningsår 1986, aluminium, höjd ca 39 resp 44 cm

Brukslitage, smärre ytskador

697479

2019-11-03