Klubbat för:
450 SEK
1 500 SEK
MATTHEW HILTON, "Swan", ljusstakar, 1 par, England, SCP, formgivningsår 1986, aluminium, höjd ca 39 resp 44 cm
Brukslitage, smärre ytskador
697479
2019-11-03