Gunnar Nylund vas

Gunnar Nylund vas
Gunnar Nylund vas
Gunnar Nylund vas
Gunnar Nylund vas
Gunnar Nylund vas
Gunnar Nylund vas
Gunnar Nylund vas
Gunnar Nylund vas
Gunnar Nylund vas
Gunnar Nylund vas
Gunnar Nylund vas
Gunnar Nylund vas

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR NYLUND, vas, stengods, "Carolina", Rörstrand, svart glasyr, signerad R SWEDEN CAROLINA GN, höjd ca 27

Smärre slitage

697483

2019-11-04