Porträtt

Porträtt
Porträtt
Porträtt
Porträtt
Porträtt
Porträtt
Porträtt
Porträtt
Porträtt
Porträtt

Klubbat för:

1 200 SEK

1 500 SEK

PORTRÄTT, 2 st., 1900-tal, förställande Gabriel Hård af Segerstad (1781-1855 och hans hustru Catharina född Lillie af Aspenäs (1784-1852), olja på duk, ca 78x62 cm

697490

2019-11-04