Philippe Starck matbord
Klubbat för:
4 400 SEK
2 000 SEK
PHILIPPE STARCK, matbord, 1900-talets slut, märkt Driade Made in Italy, modell Neoz, skiva fanérad i mahogny, underrede i massiv körsbär, på hjultrissor i plast, höjd 74, 210x90 cm
Skiva med stötmärken och slitage
697492
2019-11-03