Philippe Starck matbord

Philippe Starck matbord
Philippe Starck matbord
Philippe Starck matbord
Philippe Starck matbord
Philippe Starck matbord
Philippe Starck matbord
Philippe Starck matbord
Philippe Starck matbord
Philippe Starck matbord
Philippe Starck matbord
Philippe Starck matbord
Philippe Starck matbord

Klubbat för:

4 400 SEK

2 000 SEK

PHILIPPE STARCK, matbord, 1900-talets slut, märkt Driade Made in Italy, modell Neoz, skiva fanérad i mahogny, underrede i massiv körsbär, på hjultrissor i plast, höjd 74, 210x90 cm

Skiva med stötmärken och slitage

697492

2019-11-03