Bataljscen oljemålning

Bataljscen oljemålning
Bataljscen oljemålning
Bataljscen oljemålning
Bataljscen oljemålning
Bataljscen oljemålning
Bataljscen oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Scen ur Finska kriget 1808/1809, olja på pannå, ca 45x55 cm

697500

2019-11-03