Skåp teak

Skåp teak
Skåp teak
Skåp teak
Skåp teak
Skåp teak
Skåp teak
Skåp teak
Skåp teak
Skåp teak
Skåp teak

Klubbat för:

1 000 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

SKÅP, 2 dlr, tvådelad, 1900-talets andra hälft, Möbelfabrik Virserum, teak, handtag i mässing, ena skåp med hyllplan och 2 lådor samt underdel med dörrar invändigt med hyllplan, andra skåp med glasvitrin samt 6 lådor, höjd ca 185, bredd 120 samt 60, djup 42 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

697504

2019-11-04