Byrå rokokostil

Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil

Klubbat för:

850 SEK

2 000 SEK

BYRÅ, rokokostil, senare 1900-tal, ek , beslag i mässing, 5 lådor samt övre delen med dörrar, höjd ca 125 samt 61x38 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

697510

2019-11-04