Klubbat för:
850 SEK
2 000 SEK
BYRÅ, rokokostil, senare 1900-tal, ek , beslag i mässing, 5 lådor samt övre delen med dörrar, höjd ca 125 samt 61x38 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
697510
2019-11-04