8 stolar

8 stolar
8 stolar
8 stolar
8 stolar
8 stolar
8 stolar
8 stolar
8 stolar
8 stolar
8 stolar

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 8 st, nyrenässans, 1800-talets sista del, ek, mönsterpressade sitsar, sitthöjd ca 47 cm

Skador: sitsar med fläckar, enstaka sprickor, några dekorspikar saknas

697514

2019-11-07