Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
PEHR NORDQUIST (1771-1805) tillskriven: Interiör hos skomakare, osignerad, tusch och grå lavering, ca 15x24,5 cm
Veck och skador, ej examinerad ur ram
697518
2019-11-06