Pehr Nordquist tillskriven

Pehr Nordquist tillskriven
Pehr Nordquist tillskriven
Pehr Nordquist tillskriven
Pehr Nordquist tillskriven
Pehr Nordquist tillskriven
Pehr Nordquist tillskriven

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

PEHR NORDQUIST (1771-1805) tillskriven: Interiör hos skomakare, osignerad, tusch och grå lavering, ca 15x24,5 cm

Veck och skador, ej examinerad ur ram

697518

2019-11-06