Karl Höglund färglitografi

Karl Höglund färglitografi
Karl Höglund färglitografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARL HÖGLUND (Född 1940): Bal, signerad Karl Höglund,EA, färglitografi, bladmått ca 86x59 cm,

697519

2019-11-03