Rolf Jonsson

Rolf Jonsson
Rolf Jonsson
Rolf Jonsson
Rolf Jonsson
Rolf Jonsson
Rolf Jonsson
Rolf Jonsson
Rolf Jonsson

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROLF JONSSON (1883-1965): Västkustklippor, signerad, olja på duk, ca 60x50 cm
Utställd: Liljevalchs vårsalong 1921

697524

2019-11-04