Stolar

Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar

Klubbat för:

3 200 SEK

2 000 SEK

STOLAR, 6 st., ryggar av teak, 1950-tal, plommonlila klädsel, höjd 84, sitthöjd 45, sittdjup 38 cm

Bruksslitage

697526

2019-11-05