Berndt Friberg 2 vaser

Berndt Friberg 2 vaser
Berndt Friberg 2 vaser
Berndt Friberg 2 vaser
Berndt Friberg 2 vaser
Berndt Friberg 2 vaser
Berndt Friberg 2 vaser
Berndt Friberg 2 vaser
Berndt Friberg 2 vaser
Berndt Friberg 2 vaser
Berndt Friberg 2 vaser

Klubbat för:

1 700 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

BERNDT FRIBERG (1899-1981), vas, 2 st, "Selecta", glaserat stengods, signerad Gustavsberg Selecta BF. 5 samt 7, höjd ca 10 samt ca 15 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage

697533

Päivämäärä:

2019-11-04