Berndt Friberg 2 vaser
Klubbat för:
1 700 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
BERNDT FRIBERG (1899-1981), vas, 2 st, "Selecta", glaserat stengods, signerad Gustavsberg Selecta BF. 5 samt 7, höjd ca 10 samt ca 15 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
697533
Päivämäärä:
2019-11-04