Armband silver med bärnsten

Armband silver med bärnsten
Armband silver med bärnsten
Armband silver med bärnsten
Armband silver med bärnsten
Armband silver med bärnsten
Armband silver med bärnsten
Armband silver med bärnsten
Armband silver med bärnsten

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARMBAND, sterlingsilver samt bärnsten, stämplad Handarbejde Sterling, Denmark AVH, längd ca 19,5 cm, total vikt inklusive bärnsten ca 38 g

Stenarna med slitage

697534

2019-11-04