Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ARMBAND, sterlingsilver samt bärnsten, stämplad Handarbejde Sterling, Denmark AVH, längd ca 19,5 cm, total vikt inklusive bärnsten ca 38 g
Stenarna med slitage
697534
2019-11-04
Gör en kostnadsfri värdering här