Buffé björk

Buffé björk
Buffé björk
Buffé björk
Buffé björk
Buffé björk
Buffé björk
Buffé björk
Buffé björk
Buffé björk
Buffé björk

Klubbat för:

800 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

BUFFÉ på benställning, tidigt 1900-tal, renässansstil, stomme i ek, centralt utfällbar lucka, flankerat av skåpdörrar, invändigt med hyllplan samt utdragbara fack, spiralsvarvade ben, höjd ca 87, 195x55 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

697553

2019-11-04