Bågen design Sven Engström & Gunnar Myrstrand

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SVEN ENGSTRÖM & GUNNAR MYRSTRAND, "Bågen", fåtölj, bemålad i svart, Nässjö Stolfabrik, 1950-tal, sitthöjd ca 32, total höjd 92 cm

Repor, slitage

697556

2019-11-06