Tobo Triller 3 vaser

Tobo Triller 3 vaser
Tobo Triller 3 vaser
Tobo Triller 3 vaser
Tobo Triller 3 vaser
Tobo Triller 3 vaser
Tobo Triller 3 vaser
Tobo Triller 3 vaser
Tobo Triller 3 vaser
Tobo Triller 3 vaser
Tobo Triller 3 vaser

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ERICH och Ingrid TRILLER, vas, 3 dlr, Tobo, stengods, brun glasyr, signerad Triller Tobo, höjd ca 10-12 cm

Smärre slitage

697559

2019-11-04