Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ERICH och Ingrid TRILLER, vas, 2 dlr, Tobo, stengods, brun glasyr, signerad Triller Tobo, höjd 17,5 cm
Smärre slitage
697562
2019-11-04
Gör en kostnadsfri värdering här