Armbandsur 14/18K

Armbandsur 14/18K
Armbandsur 14/18K
Armbandsur 14/18K
Armbandsur 14/18K
Armbandsur 14/18K
Armbandsur 14/18K
Armbandsur 14/18K
Armbandsur 14/18K
Armbandsur 14/18K
Armbandsur 14/18K
Armbandsur 14/18K
Armbandsur 14/18K
Armbandsur 14/18K
Armbandsur 14/18K

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ARMBANDSUR, 14/18K, rödguld, manuellt urverk, 15 Jewels, plexiglas, boett 14K Schweiziska stämplar, länk modell Bismarck, 18K svenska stämplar, diam ca 25 mm, vikt ca 25.1 g

Bruksslitage. Gåvogravyr. Fungerar ej vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

697593

2019-11-17