kazimierz krawczyk glasskulpturer

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAZIMIERZ KRAWCZYK (Polen 1900-tal): "Kasiowa1", glasskulpturer 4 stycken, 1 st signerad och daterad 1978, höjder ca 16-38 cm

Bruksslitage, minimal nagg

697600

2019-11-08