Andreas Hansen skrivbord samt stol

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ANDREAS HANSEN, skrivbord samt stol, Hadsten träindustri AS, Danmark, 1995, skrivbord höjd ca 105, 146 x 80 cm

Repor, slitage, hål för sladd

697607

2019-11-08