Soffbord
Valmis
2019-11-08
697612
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
SOFFBORD, 1900-tal, okänd formgivare, teak, höjd ca 43, 81 x 84 cm
Märken, slitage