Bonad Sunneboskolan

Bonad Sunneboskolan
Bonad Sunneboskolan
Bonad Sunneboskolan
Bonad Sunneboskolan
Bonad Sunneboskolan
Bonad Sunneboskolan

Klubbat för:

2 400 SEK

3 000 SEK

BONAD, 1800-tal, Sydsverige, Sunnerboskolan, visar "Jesu blef smord til konung", målad på papper, ca 24x115 cm

Skador, uppfodrad

697616

2019-11-04