Klubbat för:
2 400 SEK
3 000 SEK
BONAD, 1800-tal, Sydsverige, Sunnerboskolan, visar "Jesu blef smord til konung", målad på papper, ca 24x115 cm
Skador, uppfodrad
697616
2019-11-04