Kurt Östervig bord His Table

Kurt Östervig bord His Table
Kurt Östervig bord His Table
Kurt Östervig bord His Table
Kurt Östervig bord His Table
Kurt Östervig bord His Table
Kurt Östervig bord His Table
Kurt Östervig bord His Table
Kurt Östervig bord His Table
Kurt Östervig bord His Table
Kurt Östervig bord His Table
Kurt Östervig bord His Table
Kurt Östervig bord His Table
Kurt Östervig bord His Table
Kurt Östervig bord His Table

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

KURT ÖSTERVIG: "His Table", No259 för Povl Dinesen, 1960-tal, teakfanér, märkt undertill, höjd ca 55, 80 x 45 cm

Repor, fläckar, nagg samt skada förekommer på schackpjäser

697623

2019-11-08