Fickur Schweiz 1920-tal 18K

Fickur Schweiz 1920-tal 18K
Fickur Schweiz 1920-tal 18K
Fickur Schweiz 1920-tal 18K
Fickur Schweiz 1920-tal 18K
Fickur Schweiz 1920-tal 18K
Fickur Schweiz 1920-tal 18K
Fickur Schweiz 1920-tal 18K
Fickur Schweiz 1920-tal 18K
Fickur Schweiz 1920-tal 18K
Fickur Schweiz 1920-tal 18K
Fickur Schweiz 1920-tal 18K
Fickur Schweiz 1920-tal 18K

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

FICKUR, Schweiz, 1920-tal, 18K, rödguld, manuellt urverk, plexiglas, inre lock gulmetall, serie nr. 137790, diam ca 50, vikt ca 82.3 g, äldre etui original medföljer

Monogramgravyr. SMärre bucklor. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

697625

2019-11-17