Eterna-Matic armbandsur 1970-tal
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ETERNA-MATIC, armbandsur, 1970-tal, automatiskt urverk, doublé, plexiglas, datum, krona med Eterna symbol, halvstel guldfärgad länk ej original, ref nr. 633.2041.25, diam ca 36 mm, box samt certifikat original daterad 1975 medföljer
Nyskick. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
697627
2019-11-17