Eterna-Matic armbandsur 1970-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ETERNA-MATIC, armbandsur, 1970-tal, automatiskt urverk, doublé, plexiglas, datum, krona med Eterna symbol, halvstel guldfärgad länk ej original, ref nr. 633.2041.25, diam ca 36 mm, box samt certifikat original daterad 1975 medföljer

Nyskick. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

697627

2019-11-17