Stig Lindberg Berså servisdelar
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STIG LINDBERG, "Berså", servisdelar, 18 dlr, bestående av: 6 uppläggningsfat i olika storlekar och formar, 1 kanna, 3 äggkoppar, 3 desserttallrikar, 5 mattallrikar
Bruksslitage, 2 tallrikar med nagg, delvis med missfärgningar, 3 äggkoppar med sprickor medföljer
697652
2019-11-04