Stig Lindberg Berså servisdelar
2019-11-04
697652
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STIG LINDBERG, "Berså", servisdelar, 18 dlr, bestående av: 6 uppläggningsfat i olika storlekar och formar, 1 kanna, 3 äggkoppar, 3 desserttallrikar, 5 mattallrikar
Bruksslitage, 2 tallrikar med nagg, delvis med missfärgningar, 3 äggkoppar med sprickor medföljer