Stig Lindberg Berså servisdelar

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STIG LINDBERG, "Berså", servisdelar, 18 dlr, bestående av: 6 uppläggningsfat i olika storlekar och formar, 1 kanna, 3 äggkoppar, 3 desserttallrikar, 5 mattallrikar

Bruksslitage, 2 tallrikar med nagg, delvis med missfärgningar, 3 äggkoppar med sprickor medföljer

697652

2019-11-04