Spegel med konsolbord
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL MED KONSOLBORD, bronserade, 1800-talets mitt, eklektisk stil (senempire, nygotik, nyrokoko), stenskiva, konsolbordet senare (1900-tal, rokokostil), höjd ca 104+76 cm
Senare bronsering, bakstycke saknas
697659
2019-11-06