Spegel med konsolbord

Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL MED KONSOLBORD, bronserade, 1800-talets mitt, eklektisk stil (senempire, nygotik, nyrokoko), stenskiva, konsolbordet senare (1900-tal, rokokostil), höjd ca 104+76 cm

Senare bronsering, bakstycke saknas

697659

2019-11-06