Sängbord 1-par vita

Sängbord 1-par vita
Sängbord 1-par vita
Sängbord 1-par vita
Sängbord 1-par vita
Sängbord 1-par vita
Sängbord 1-par vita

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SÄNGBORD, 1-par, 1900-talets mitt, vitlackerade med genombrutna hyllplan nedtill, låda i sarg, höjd ca 54, 56x35 cm

Senare bemålning, smärre slitage/avskav på färg

697663

2019-11-05