Tallrik Famille Rose

Tallrik Famille Rose
Tallrik Famille Rose
Tallrik Famille Rose
Tallrik Famille Rose

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FAMILLE ROSE, tallrik, porslin, polykrom dekor i emajlfärger mot Batavia-botten, Kina, 1700-tal, Ø 23 cm

Nagg

697674

2019-11-04