Soffa samt stolar

Soffa samt stolar
Soffa samt stolar
Soffa samt stolar
Soffa samt stolar
Soffa samt stolar
Soffa samt stolar
Soffa samt stolar
Soffa samt stolar
Soffa samt stolar
Soffa samt stolar
Soffa samt stolar
Soffa samt stolar
Soffa samt stolar
Soffa samt stolar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA SAMT STOLAR, rokokostil, 3 dlr omkring 1940-talet, etikettmärkta Klings Möbler, Alingsås, stomme i mahogny, skuren dekor, textilklädsel med sadelgjord, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

697700

2019-11-05