Soffa samt stolar
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFA SAMT STOLAR, rokokostil, 3 dlr omkring 1940-talet, etikettmärkta Klings Möbler, Alingsås, stomme i mahogny, skuren dekor, textilklädsel med sadelgjord, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage
697700
2019-11-05