Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJER, 1-par, rokokostil, omkring 1940-tal, Klings Möbler, Alingsås, textilklädsel med sadelgjord, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage
697701
2019-11-05
Gör en kostnadsfri värdering här