Fåtöljer

Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER, 1-par, rokokostil, omkring 1940-tal, Klings Möbler, Alingsås, textilklädsel med sadelgjord, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

697701

2019-11-05