Spegel med konsolbord

Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL MED KONSOLBORD, bronserade, 1900-talets första hälft, rokokostil, brännmärkt John Lundmark, skuren dekor, träskiva med marmorimitation, höjd ca 174 cm,

Senare bronsering, lagningar

697702

2019-11-06