Klubbat för:
190 EUR
Utropspris
200 EUR
ANNA-MARIA JAATINEN, TAMBURMAJOR, modell 160, Artek 1900-tal.Björk, fot av vit målad metall, höjd ca 176 cm
Bruksslitage, märken
697709
2019-11-07
Gör en kostnadsfri värdering här