Anna-Maria Jaatinen tamburmajor Artek

Klubbat för:

190 EUR

Utropspris

200 EUR

ANNA-MARIA JAATINEN, TAMBURMAJOR, modell 160, Artek 1900-tal.Björk, fot av vit målad metall, höjd ca 176 cm

Bruksslitage, märken

697709

2019-11-07