Sadamasa Motonaga färgserigrafi
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SADAMASA MOTONAGA (1922-2011): "Hommage a Shinichiro Tomonaga", färgserigrafi, 1983, signerad S.Motonaga, numrerad 79/100, motivmått ca 65x45 cm
Tema: Kontemporär konst: Visioner i rymden och på jorden
ej examinerad ur ram
697725
2019-11-04