Sadamasa Motonaga färgserigrafi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SADAMASA MOTONAGA (1922-2011): "Hommage a Shinichiro Tomonaga", färgserigrafi, 1983, signerad S.Motonaga, numrerad 79/100, motivmått ca 65x45 cm

Tema: Kontemporär konst: Visioner i rymden och på jorden

ej examinerad ur ram

697725

2019-11-04