Ljusstakar sengustaviansk

Ljusstakar sengustaviansk
Ljusstakar sengustaviansk
Ljusstakar sengustaviansk
Ljusstakar sengustaviansk
Ljusstakar sengustaviansk
Ljusstakar sengustaviansk
Ljusstakar sengustaviansk
Ljusstakar sengustaviansk

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets första hälft, sengustavianska, mässing och marmor, höjd ca 22 cm

slitage, manschetter med bucklor

697731

2019-11-04