Klubbat för:
600 SEK
1 000 SEK
SPEGEL, brons, Japan, Edo (1603-1867), dekor i relief av tranor samt sköldpadda, diameter ca 12 cm
PROVENIENS: Diplomat Ragnvald Richardson (R:son) Bagge (1903-1991)
Slitage
697736
2019-11-04