Snurrfåtölj i palisander
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÅTÖLJ, 1960-tal, sannolikt Danmark, stomme i formböjd laminerad palisander, fast stoppning, klädsel av konstläder, förkromad kryssfot med snurrfunktion, sitthöjd ca 81 cm
Slitage, klädseln med revor
697742
2019-11-07