Snurrfåtölj i palisander

Snurrfåtölj i palisander
Snurrfåtölj i palisander
Snurrfåtölj i palisander
Snurrfåtölj i palisander
Snurrfåtölj i palisander
Snurrfåtölj i palisander
Snurrfåtölj i palisander
Snurrfåtölj i palisander
Snurrfåtölj i palisander
Snurrfåtölj i palisander
Snurrfåtölj i palisander
Snurrfåtölj i palisander
Snurrfåtölj i palisander
Snurrfåtölj i palisander
Snurrfåtölj i palisander
Snurrfåtölj i palisander
Snurrfåtölj i palisander
Snurrfåtölj i palisander

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ, 1960-tal, sannolikt Danmark, stomme i formböjd laminerad palisander, fast stoppning, klädsel av konstläder, förkromad kryssfot med snurrfunktion, sitthöjd ca 81 cm

Slitage, klädseln med revor

697742

2019-11-07