Saltkar 1 par i silver

Saltkar 1 par i silver
Saltkar 1 par i silver
Saltkar 1 par i silver
Saltkar 1 par i silver
Saltkar 1 par i silver
Saltkar 1 par i silver
Saltkar 1 par i silver
Saltkar 1 par i silver

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SALTKAR, 1 par, rokoko, 1700-tal, Tyskland, delvis senare stämplar, höjd 4,5, längd 9,5 cm, vikt ca 193 g

Bucklor

697764

2019-11-17