Takkarona tidigt 1900-tal

Takkarona tidigt 1900-tal
Takkarona tidigt 1900-tal
Takkarona tidigt 1900-tal
Takkarona tidigt 1900-tal
Takkarona tidigt 1900-tal
Takkarona tidigt 1900-tal
Takkarona tidigt 1900-tal
Takkarona tidigt 1900-tal

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TAKKRONA, tidigt 1900-tal, 3-armad, bronserad stomme, kupor i flerfärgat glas, dekor av växtslingor, höjd ca 112 cm
PROVENIENS: Stopalo

697782

2019-12-08